2018 Educator Regional Winners

Click on a link below to view regional winners from a specific state.

ACTNSW  |  NT  |  QLD  |  SA  |  TAS  |  VIC  |  WA

EDUCATOR WINNER
REGION
  
ACT 
Carina Merritt  North Canberra
Kathleen Rampant South Canberra
  
NSW 
Nona Pimm Albury Wodonga & Murray
Emma Foskett Blue Mountains & Central West 
Angelika Shariev CBD, Inner West & Eastern Suburbs 
Joanne Mills Coffs Harbour & North Coast 
Ellen Mahne Dubbo & Central 
Maryann Zammit Far West & Central North 
Vanessa Davies Gosford & Central Coast
Louise Hill Goulburn & Southern Tablelands 
Sandra Roy Lismore & Far North Coast 
Katie Goodwin Newcastle, Maitland & Hunter 
Lin Struthers North Shore & Northern Beaches 
Becci-Anne Armytage  North West & Hills District 
Amandeep Kaur  Parramatta & Western Suburbs 
Kim Bird Port Macquarie & Mid North Coast 
Emma McMullan Richmond & Hawkesbury 
Louise White Ryde & Macquarie Park 
April Smith South West & M5 Corridor
Hayley Henson Southern Suburbs & Sutherland Shire 
Alana Hunter  Tamworth & North West
Clare Miller  Tumut, Southern Highlands & Snowy
Angela Coffey Wagga Wagga & Riverina
Alison Payne Wollongong, Illawarra & South Coast
  
NT 
Ivy Grace Ofiaza Darwin
Jade Eberl Alice Springs
  
QLD 
Leah Mosca  Brisbane North & Sunshine Coast
Tracey Brock Brisbane South
Jennifer Rollo Brisbane West, Ipswich & Boonah
Georgina Zadelj Cairns & Far North
Genevieve Robertson Logan, Redlands & Gold Coast
Sharna-Leigh Fulwood Rockhampton & Central QLD
Janelle McIvor Toowoomba, Darling Downs, Somerset & Lockyer
Chelsea Knight Townsville & Northern Qld
Rebecca Dennis Wide Bay, Hervey Bay & Maryborough
  
SA 
Shelley Redman Adelaide
Jennette Mitchell Adelaide Hills & Barossa
Susan Hillyer Mt Gambier & Limestone Coast
Tara Utting Whyalla & Eyre Peninsula
  
TAS 
Heather Walters Devonport & North West
Jessica Tan Hobart & South
Kristy Wallis Launceston & North
  
VIC 
Tracy Lechte Bairnsdale & Gippsland
Hayley Cummins Ballarat & Central Highlands
Vanessa Shaw Bayside & South Eastern Suburbs
Atlanta Tadd  Bendigo, Goldfields & Macedon Ranges 
Svitlana Korchova-Tyurina CBD & Inner Suburbs
Christine Hettiarachchi Eastern Suburbs
Jacinta Robbins Geelong & Great Ocean Road
Julie-Ann Byrne Horsham & Grampians 
 Sophie Lohmeyer Mildura & Murray
Wendy Hull Mornington Peninsula & Bass Coast
Stephanie Ward Northern Suburbs
Antoniette Serra Shepparton & Goulburn Valley 
Martha Smith Traralgon & La Trobe Valley 
Katherine Truong Western Suburbs 
Hannah Harris Yarra Valley & High Country
  
WA  
Kirsten Partyka Albany & Great Southern
Belinda Robinson Bunbury & South West 
Caroline Bolt CBD, Inner & Western Suburbs 
Jenny McLaughlin Easterns Suburbs 
Cathryn Schoch Fremantle & Southern Suburbs 
Evy Norman Geraldton, Gascoyne & Midwest 
Paris Ulijn Kalgoorie, Goldfields & Esperance 
Sheridon den Ridder Mandurah & Peel 
Tracey Hunter Northam & Wheatbelt
Louise Bythway Northern Suburbs & Joondalup 
Emma Catt Port Hedland, Karratha & Pilbara 
Amy Fairman Rockingham & Kwinana